Gardenia Restaurant Elvanlı (Mersin)

Kategori: Mersin | 0

Bir restoranttan çok daha fazlası doğal yaşam alanı. İnce düşünülmüş masa isimleri, harika bir gölet, çocuklar için eğlenceli bir oyun alanı, su üstü salıncak, küçük bir tekne, kazlar, ördekler eşliğinde harika lezzetlerin bulunduğu bir mekan burası.

Gardenia Mersin Erdemli bölgesinde anayoldan 20 dakika uzaklıkta bulunan doğa ile iç içe bir adres. Kahvaltısı gayet başarılı olan mekanda ürünler kendi yöresinden gelmekte. Örneğin Pekmez Adıyaman’dan, Reçeller Hatay’dan, Bal Kozandan geliyor ve harika bir karışım ile doğa ile iç içe ortamda bize sunuyorlar.

Gardenia’nın kahvaltı haricinde kalan ana menüleri de başarılı; Biz Çupra, Levrek, Kuşbaşı ve Saç tavasını beğendik. Özellikle saç tavasının epeyce meşhur olduğunu söylemişlerdi bizim ziyaretimiz öncesinde gerçekten de lezzetli ve başarılı bir saç tavaydı. İçerisinde kullanılan baharatlar sebebi ile 4 kişilik masamızda bir kişi bu sosun kousunu beğenmedi bunu da belirtmiş olalım.

Gardenia Elvanlı fiyat olarak nasıl? Herhangi bir şehir restorantından %10 Pahalı ama bizce gayet normal. Hem doğa ile iç içe çok zaman geçirdiğiniz bir ortam hem de tatil yöresinde kaliteli bir lezzet bulduğunuzu unutmayalım.

Gardenia Resaurant’ı genel olarak beğendik ve bizden geçer not aldı sizlere de tavsiye ederim.

GARDENIA ELVANLI NIN ÇALIŞMA SAATLERI NELERDIR?

Hafta içi 08.00-23.00

Hafta sonu 08.00- 24.00

Her gün Açık

İLETİŞİM

Adres: Elvanlı köyü Arızlar Mevki

Tel: 05072902025

Instagram: https://www.instagram.com/gardenia.elvanli/

 GÖRSELLER

Bir Cevap Yazın