Kristal Döner Hamburger

Kategori: Kahramanmaraş | 0

20 m2 bir dükkan, 3 Personel, her gün sabah harika ezogelin çorba, bir kaç çeşit ev yemeği, kuru fasülye, döner ve Hamburger. Kahramanmaraş’ın kalbi konumundaki Trabzon bulvarına kesişen yol üzerinde bulunan Kristal döner 30 yılı aşkın süredir aynı menüyü, aynı kaliteyi sunuyor müşterilerine.

Hamburger olayının bu kadar da revaçta olmadığı bir dönemde hamburger yapmaya başlayan işletme bir çok Kahramanmaraş’lı için hamburger ile tanışma noktası oldu. Gelişen ve büyüyen fastfood sektörü ile şehire bir çok burger mağazası açılsa da bir çok doğal burger restorantı olsa da Kahramanmaraş’ın en iyi burgeri nerede dediğimizde halen buranın adını da veren kişiler mevcut.

Kristal sabahları çok lezzetli çorbaları ile de meşhurdur. Çorba üzerine tereyağı ile başbaka bir kültürdür burada çorba. Kuru fasülyesi, döneri ve iskenderi hep aynı standartta ve hep tertemizdir.

Kristal döner dükkan dışındaki toplamdaki 3 masası küçük bir işletmede kanaat edip 30 yıldır lezzet mekanı olması ile Kahramanmaraş Lezzet tarihine damga vurmuş yerlerden birisi. Sosyal medya’da çok bulamayacağınız net ve güzel işletmelerden birisidir Kristal Döner.

Kristal Döner ve Hamburger Nerede ?
İsmetpaşa Mahallesi, Dedezade Bulvarı, No:5
Onikişubat / Kahramanmaraş

Bir Cevap Yazın