Barıtcıoğlu Et Lokantası

Kategori: Kahramanmaraş | 0

Kahramanmaraş Çarşı merkezinde onlarca yıldır aynı yerde hizmet veren kaliteli bir işletme Barıtcıoğlu Et Lokantası. . Çıtır çıtır lahmacunu, tam ev usulü yapılan ekşili çorbası, kiremit yemekleri, ızgara yemekleri ve her gün değişen harika ev yemekleri ve zeytinyağlıları ile hem çok zengin bir menü hem de kaliteli bir işletme burası.
Fırın yemeklerinde kaliteli olan işletme çarşı merkezinde fiyat kalite anlamında da en iyi seçeneklerden birisi konumunu yıllardır koruyor. Öğle yemeklerine ağırlıklı çalışan işletme akşam yemeklerinde pek sakin olur ve çeşitler azalır. Barıtcıoğlu Et Lokantasını öğle yemeklerinde tercih etmeniz önerilir.

Mekanın fırın yemekleri güzeldir, kuru fasülyesi iyidir, ekşili çorbası çok güzel. Mevsimsel olarak çıkarttıkları Tahinli kabak tatlısı da çok başarılı lezzetlerden birisi.

Kebap konusunda salaş lezzetleri daha çok seven birisi olarak biraz daha iyi olabilir dedik kebap sunumlarında da yanlarda bulunan garnitürlerle menüyü zenginleştirmeleri ve tabağı dolu dolu göstermeleri güzel.

Barıtcıoğlu Et Lokantası Nerede? Yer; Katlı otopark altında eski Avşaroğlu lokantası olarak da biliniyor. 👍

Bir Cevap Yazın