Gaziantep Doğan Dondurma

Kategori: Gaziantep | 0

Gaziantep sınırları içerisinde bir kaç yerde şubesi bulunan Gaziantep’lilerin tercih ettiği mekanlardan birisi. Dondurmalarındaki çeşitlendirmeler iyi olsa da tatlılarının tazeliğini korumamış olması Gaziantep’liler tarafından bu kadar sevilen bir mekan açısından düşündürücü bir durum.

Mekanın bakımsızlığı ve personellerin davranışlarındaki kabalıklar müşteri şeklinde gidip lezzete ve mekana not veren biz Lezzet Avcıları için eksi bir durum oldu. Mekanda Fıstıklı Dondurma, Sade Dondurma, Meyveli Dondurma çeşitleri ve tatlı denedik. Tatlı durmuş ve şerbeti çekilmiş olduğu için çok kötü iken fıstıklı dondurma güzeldi. Sade dondurmaları ise hemen yanı başında bulunan Kahramanmaraş dondurmasına pek yaklaşma ihtimali bulunmayacak seviyedeydi.

Dondurma sunumu konusunda da Doğan dondurmadan beklentilerimiz çok fazla iken 2 top dondurma özensiz bir kaseye bırakılıp hiç bir süsleme koyulmadan tarafımıza verilmiş olması da mekana eksi not vermemize sebep olan konulardan birisi oldu.

Gaziantep içerisinde bu kadar şubesi bulunan ve şehrin insanları tarafından önerilen bir yerden bu kadar memnuniyetsiz ayrılmayı açıkcası hiç beklemiyorduk. Doğan Dondurma’yı başka zaman bir kez daha deneyip bir şans daha vermek üzere ayrıldık.

Bir sonraki Gaziantep gezimizde tekrar uğrayacağımız mekanlar arasında olmayacak belki ama uzun süreli kalışlarımızda deneyip bu durumlar düzeltildi mi bakmak için tekrar geleceğiz.

Gaziantep Doğan Dondurma Lezzet Avcıları Puanı

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Gaziantep Doğan Dondurma Ziyaretçilerin Notu
Lütfen Siz de Oyunuzu Verin

Mekan
1
Fiyat/Kalite
1
Lezzet
1
Ulaşım
1
Hizmet
1
Ortalama
 yasr-loader
.

Bir Cevap Yazın