Bulvar Kebap

Kategori: Gaziantep | 0

Gaziantep Yemek konusunda derya deniz illerden birisi. Gaziantep sokaklarından tutun, hanlarına, çarşılarına kadar her an her yerde harika bir lezzet ile karşılaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Gastronomi başkenti seçilen ilimiz yeni lezzetler ve çeşitlendirmeler konusunda çok ilerlemiş durumda. Bu durumu bazen dezavantaja çeviren kalitesiz işletmeler olsa da bildiğiniz gibi bizim işimiz kaliteli olan işletmeler ile. Bulvar Kebap da kaliteli işletmelerden biri.

Gaizantep ziyaretlerimizde mutlaka uğradığımız bir kaç mekandan birisidir Bulvar Kebap. Küçük ve samimi mekanında öyle bir ciğer kavurma yapar ki insanları sıraya dizer ve öyle bir ciğer kavurması yapar ki sonrasında kebap yemekten vazgeçersiniz.

Mekanda sunum da çok farklıdır; Size ekmek arasında ciğer kavurmasını dürüm dahi yapmadan verirler açıkta duran baharatlar ve söğüşler arasından istediğinizi alır ve kendi dürümünüzü kendiniz ayakta yaparsınız. Sonrasında ise ister ayakta ister bulduğunu bir yere otururarak afiyet ile o dürümü yersiniz.

Bulvar Kebap Gaziantep ziyaretlerinizde mutlaka eklemeniz gereken rotalardan birisi olmalı ve özellikle de Ciğer Kavurması denemelisiniz. Ciğer kavurması haricinde Maraş taraklısı dedikleri kaburgayı şişe düzdükleri bir kebapları var sevebilirsiniz ve Lokumları yumşacık bir etten yaptıkları ama tekrar ediyoruz Lezzet Avcılarının favorisi kesinlikle Ciğer Kavurması.

[yasr_multiset setid=0].

Bir Cevap Yazın