Akşam Simit (Gaziantep)

Kategori: Gaziantep | 0

Gaziantep’de simit ve kahke ile 1950 yılında Asım ASLANSOY ile başlayan serüven önce 1957 yılında Akşam Simit adını alıyor Sürekli yenilik ve sürekli gelişme gösteren işletme hem kurduğu yüksek teknolojili üretim bantları hem de ürün çeşitliliğinde yaptığı geliştirmeler ile hep farkını ortaya koyuyor.

Şu anda Akşam Simit markası ünü Gaziantep’den çok daha öteye ulaşmış insanların aradığı, ürünler almak için geldiği, kargo ile istediği bir dev halini almış durumda.

Çok eskilerden bu yana hem geleneksel lezzetleri bırakmayan hem de yenilikçi lezzetler ile her daim güncel kalan Akşam simit Gaziantep’de olmazsa olmazlardan birisi.

Bizim ilk kez kendilerde denediğimiz Simit Katmer ise hem çıtırlığı ile hem de içerisindeki kaymağın bolluğu ile bizlerden tam not aldı. Özellikle fıstıklı kurabiyeler konusunda efsane işler yapan Akşam simit sabahları kahvaltı hizmeti de sunmakta.

Akşam Simit – Simit Katmer

Gaziantep’te bir kaç farklı noktada şubesi olan Akşam simit mutlaka size yakın bir yerde vardır. Burayı bulun ve muhteşem Simit Katmerden deneyin ve yolculuk için de kurabiyelerinden ve simitlerinden almayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın