Balıkçı Hüseyin Usta

Kategori: İzmir | 0

Balık Konusunda İzmir’de öyle bir mekan var ki Türkiye’nin ünlüleri, ünsüzleri, İzmirliler, İzmirli olmayanlar herkes biliyor ve herkes bayılıyor. Balıkçı Hüseyin usta bu işe 1985 yılında başlamış bir çok ünlü ismi ağırlamış ve kıymet verdiği mutfağından en güzel yemekleri sunmuş. İzmir Bornova’da başlayan bu macerasında çokca ünlenmiş Hüseyin usta ama hala o kalitesini o lezzetini bozmamış bir çok yok olup giden işletme gibi endüstriyelleşmek yerine kendi özünde kalmayı tercih etmiş.

Taze Balıklar, mis gibi mezeler, hoş muhabbetler, gülen yüzlü personel ile farkını ortaya koyan mekanlardan.


Haftanın 7 günü saat 12.00 ile akşam saat 23.00 arasında yılın 360 günü faaliyet gösteren restoran öğle yemekleri de sunuyor. Yakın yerlere paket servisi bulunan işletme, kış sezonunda sadece rezervasyonla müşteri alıyor.

Balıkçı Hüseyin Usta ‘ya uğrayın, Müthiş balıkların lezzetlerine bakın, taze mezelerinden tadın herşeyden de önemlisi ev yapımı turşularından mutlaka isteyin. Hatta isterseniz evinize götürmek için bile sipariş alıyorlar. Balık konusunda Türkiye’nin en iyilerinden birisi bizce Hüseyin Usta.


Bir Cevap Yazın