Çağrı Yaprak Döner

Kategori: Kahramanmaraş, TÜRKİYE | 0

Kahramanmaraş Sanayi sitesi içerisinde bulunan alan olarak bayağı büyük bir parkın restoranta dönüştürülmesi sonucu ortaya çıkan bir lezzet mekanı. Yaprak döner, Fırın ve ızgara çeşitlerini bulacağınız Çağrı Yaprak Döner’de adından da anlaşılacağı üzere en meşhur yemek döner.

Çağrı Yaprak Döner
Çağrı Yaprak Döner

Burada Döneri acılı, acısız, pilav üstü ya da dürüm olarak alabiliyorsunuz. İskender yapmak, sos katmak gibi durumları yok et lezzeti çok başarılı sanayide olmanız da münasebeti ile bazen garsonlar ilgisiz olabiliyorlar ve bazı zamanalar yer bulmakta güçlük çekebiliyorsunuz.

Bir porsiyon ya da ben yerim derseniz bir buçuk porsiyon acılı döner benim genelde tercihim oluyor yanında kendilerin fırında yaptığı sıcak lavaş ekmek geliyor garsonlardan isterseniz özel köy yoğurdu kaymağını da size sunuyorlar. Yanında salata ve ayran ile muhteşem bir lezzet döneri bu topraklarda en iyi yapan yerlerden birisi burası.

Çağrı Yaprak Döner Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi içerisinde 73002. Sokakta yer alıyor. Çevresinde bulduğunuz herhangi bir yere park etmeniz halinde sorun olmuyor. Bu arada Çağrı Yaprak döner sanayi sitesi içerisinde yer almasına rağmen epeyce bir ünlü olması münasebeti ile aileleri ve yabancıları da çekiyor gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Çağrı Yaprak Döner İçin Bizim Puanımız

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Sizin Puanınız

Mekan
1
Fiyat/Kalite
1
Lezzet
1
Ulaşım
1
Hizmet
1
Ortalama
 yasr-loader
.

Bir Cevap Yazın