Sevgili Dondurma

Kategori: Kahramanmaraş | 0

Kahramanmaraş Dondurmasına yep yeni bir soluk getiren Sevgili Dondurma son aylarda adından çok söz ettiren alışılmışın çok dışında bir Maraş Dondurmacısı. Nasıl mı? Kahramanmaraş dondurması hiç bu kadar doğal olmamıştı, sevgili dondurma’da dondurmalar tamamen doğal ve kıvam artırıcı kullanılmıyor. Bu da Maraş Dondurmasına Gelato havası veriyor ve tamamen sorbelerde aldığımız orjinal tadı alıyoruz.

Son günlerde Kahramanmaraş’ın en çok konuşulan dondurmacısı olan mekan alışılmışın dışında kendi yaptıkları sıcak külahlar ile sunum yapıyor ve sunumlarında Magnum Store’larda görmeye alışkın olduğumuz bol ve çeşitli soslar kullanıyorlar.

Mekandan da biraz bahsetmemiz lazım. Mekan toplamda dışarısı ile birlikte 40 m2 kadar bir alanda kurulu. İçerisi pembe konseptte ve girer girmez hayranlık uyandırıyor. Selfie köşeleri var hatta dükkanın her noktası ayrı bir fotoğraf köşesi gibi çok tatlı dizayn edilmiş.

Sevgili Dondurma küçük maliyetler ile güzel rakamlar kazanmak isteyen yatırımcıları düşünerek küçük alanlı dükkanlarda Franchising vererek büyüme düşüncesi içerisinde. Bu bağlamda Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye gibi illerde önümüzdeki sezonlarda yeni şubelerini göreceğiz gibi duruyor. Çünkü bu dondurma çok seviliyor.

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Bir Cevap Yazın