Şahin Usta İskender

Kategori: Kahramanmaraş | 0

Kahramanmaraş’da döner denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisidir Şahin Usta. Yıllarca çarşı merkezinde küçük bir dükkandan ibaret olan Küçük Ev İskender’i işleten Şahin Usta bu küçük dükkanında yıllarca samimiyeti ve her daim aynı lezzeti ile fark yarattı. Sade ve net menüsünde Et Döner, İskender ve Tavuk Çevirme bulunan Şahin usta bunlar ile de bayağı ün yaptı.

Küçük Ev Şahin Usta aha sonra şehrin gelişen bölgesi olan Onikişubat’a taşınarak daha nezih bir işyerinde yine en iyi bildiği işi yapmaya devam etti bu kez adını Şahin Usta iskender olarak değiştirdi.

Şahin Usta Kahramanmaraş, Yatılı BÖlge yolu üzerinde Migros karşısında yer almaktadır. Et döner konusunda iyi sayılan işletmelerden birisidir. Şehrin enleri arasında yerini almakta olan usta hem çırak usta lişkisinden gelmesi hem de yıllarını verdiği mesleğini hala tezgah başında idame ettirmesi ile takdiri hakeden kişilerden birisi.

Kahramanmaraş’da uzun süreli kalmanız durumunda Şahin Usta tercihlerinizden olabilir ya da Kahramanmaraş’da yaşıyorsanız Şahin Usta’da bir döner ya da iskender yemeniz tavsiye edilir.

Şahin Usta İskender Editör Notu:

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Şahin Usta İskender Ziyaretçi Notu:

Mekan
1
Fiyat/Kalite
1
Lezzet
1
Ulaşım
1
Hizmet
1
Ortalama
 yasr-loader
.

Bir Cevap Yazın