Küçük Ev Lokantası (Tekerek)

Kategori: Kahramanmaraş | 0

Kahramanmaraş’ın yöresel yemeklerini ve kebap çeşitlerini bulacağınız ferahlığı, genişliği ve personel kalitesi ile şehrin en üst düzey lokantalarından birisi şüphesiz burası. Otopark problemi olmayan ve çok lüks dizaynı ile avrupa restorantları havasında bir mekan burası. Kapıda sizi karşılayan kişi onlarca yıldır hep aynıdır ve hep aynı güleryüzü ile sizi buyur eder tanıdık iseniz tokalaşır ve sizi garsonlara emanet edip yanınızdan ayrılır.

Mumbar (Mimbar)

Günlük çıkan sulu yemekleri, zeytinyağlıları, yöresel yemeklerden Eli Böğründe, Mumbar, Dolma, İçli köfte, Mercimek köftesi gibi yemekleri bulacağınız ve bunların hepsinin kaltiesinde ortalamanın üstünde bir lezzeti her zaman tutturmuş bir mekandır Küçük ev.

Mekanın ilk sahibi olan Emrullah Çuhadar’dan artık oğlu Ali Çuhadar işleri devralmış ve mekanın şefi gibi yemeklerin başında, garsonların başında heryerde onu görebiliyorsunuz.

Küçük Ev lokantasında bir unutulmaz lezzet de İskender ve dönerdir gerçek parça etten yapmış oldukları ve odun ateşinde pişen et dönerleri lezzetlidir ve fark yaratan yemeklerinden birisidir.

Bizler Küçük Ev Lokantasında Mumbar (Halk Dilinde Mimbar Denilmektedir), Kuru Dolması, Simit Köfte, Eli Böğründe, Döner, İskender, İçli Köfte, Ekşili Çorba, Kabak Tatlısı gibi çok çeşitli lezzetler denedik hepsinden de memnun kaldık.

Sizler de Kahramanmaraş seyahati planlıyorsanız ve Kahramanmaraş’da nerede ne yerim diyorsanız ya da Kahramanmaraş yöresel yemeklerini nerede bulabilirim diyorsanız en iyi adreslerden birisi Küçük Ev Lokantası olarak görünüyor.

Küçük ev lokantası mumbar dolması
Küçük ev lokantası mumbar dolması

Küçük Ev Lokantası Lezzet Avcıları Puanı

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Küçük Ev Lokantası Ziyaretçi Puanı
Sen de Oy Ver, Görüşlerini Belirt

Mekan
1
Fiyat/Kalite
1
Lezzet
1
Ulaşım
1
Hizmet
1
Ortalama
 yasr-loader
.

Bir Cevap Yazın