1453 Et Lokantası (Göksun)

Kategori: Kahramanmaraş | 0

Kahramanmaraş ili Göksun ilçesinden Kayseri yolu istikametine giderken Pirzolaları ile ünlü kıskaçlı bölgesine henüz varmadan sağ kolunuzun üzerinde her daim müşterisi bulunan, kaliteli lezzetleri ile ön plana çıkmış bir lezzet noktası vardır, 1453 Et Lokantası.

1453 Et Lokantası Pirzola

1453 Et lokantası yol üstü lezzet duraklarından birisidir. Burada Et Kavurma, Pirzola, Lahmacun – Pide Çeşitleri, Tava Yemekleri, Kebap Çeşitleri, Tandır, Çorba ve Paça bulunmaktadır. Bölge genelinde rakım çok yüksektir ve ana geçim kaynağı küçük baş hayvancılıktır bu sebeple 1453 Et lokantasının da en iddialı olduğu yer salt et tadını alabileceğiniz lezzetlerdir. Örneğin Pirzolası Türkiye sınırlarındaki en iyiler listesi yapılacak olsa ilk sıralardan girecek kadar iyidir. Et kavurması da hem yumuşak hem de çok lezzetlidir.

1453 et lokantasının eksik yanlarından birisi mekanın lezzetleri bu kadar yüksek iken lavabo WC olaylarını çok uzağa yapmış olmaları olarak görebiliriz. Bir de çalışan ilgisi konusunda çıtayı yükseltmeleri durumunda müthiş bir mekan haline gelecekleri unutulmamalıdır.

Kahramanmaraş – Kayseri yolu üzerinde Göksun’u geçince ulaşmış olduğumuz 1453 Et Lokantası denemiş olduğumuz Çorba, Kavurma, Pirzola konusunda bizden tam alırken mekan ve personel ilgisi konusundaki eksikler de giderildiğinde daha da harika mekanlardan birisi haline gelecektir.

[yasr_multiset setid=0].

Bir Cevap Yazın