Gönül Kebap Salonu (Dörtyol)

Kategori: Hatay | 0

Hatay Dörtyol sokaklarında iyi bir lezzet durağı için gezmeye başladık. Önce kahvehanede oturanlara sorduk bir dönerci tarif ettiler biz döner tercih etmeyeceğimizi belirttiğimizde “Gönül Kebap Salonu var hemen şurada. Oraya gidin!” dediler. Sonra bir kuaför dükkanı gördük nerede yemek yenir burada yine aynı cevabı alınca yola koyulduk ve soluğu Gönül Kebap’da aldık.

Dörtyol’un tam merkezinde yer alan Gönül Kebap Salonu kebap çeşitlerini bulacağınız aynı zamanda Hatay usulü soslu döner de yapan tercih edilebilir bir adres.

Kuşbaşı, kıyma, ciğer kebabı yanında gelen mezeler gayet yerinde, özellikle humus çok iyi, salata kıvamı yerinde sonrasında çay ikramı var. Etler içerisinde sert kısımların çokluğu dikkatimizi çekti ve çiğnenmesi gerçekten de zordu biraz daha özenli seçilebilir fakat genel itibari ile Dörtyol içerisindeki iyi yerlerden birisi burası.

Gönül Kebap çarşı merkezinde. Özer Caddesinde yer alıyor. Dörtyol genelindeki alternatifsizlik düşünüldüğünde tercih edilecek ilk mekan diyebiliriz.

Mezeler ve ekmeğin yağlı gelmesi güzel. Kıyma lezzetli, ciğer kebap lezzetli ama kuşbaşı biraz sert.

Gönül Kebap Salonu Editör Puanımız

[yasr_multiset setid=0]

Gönül Kebap Salonu Sizin Puanınız

[yasr_visitor_multiset setid=0]

Bir Cevap Yazın