Çikolata Evim

Kategori: Antalya | 0

Çikolata Evim tıpkı masallardaki gibi bir mekan. Antalya merkezinde Lara ve Konyaaltı’nda olmak üzere iki şubesi bulunan bu tatlı mekan kaliteli işler çıkarıyor.

İçeride onlarca çikolata çeşidi, onlarca pasta çeşidi ve sayısız atıştırmalık bulabiliyorsunuz. Çikolata Evim Tatlı ve ilgili bir mekan olmasının ötesinde fiyatların da makul olduğu bir yer. Özellikle Belçika çikolatası eriterek yaptıkları pastalar ve bu çikolatanın ağzınızda bıraktığı lezzet harika.

En önemli lezzetleri elbette çikolata ürünleri. Çikolatalarda en iyi Belçika çikolatalarından biri olan Callebaut kullanılıyor. Bitter, Beyaz Çikolata, Sütlü çikolata ve diğerleri çok başarılı. Mimoza ve Coss Brownie ise mutlaka denenmesi gereken müthiş bir lezzet. Fıstık dolgulu hurmalı çikolatayı da mutlaka deneyin deriz.  

Ayrıca Çikolata Evim ‘de Waffle denememiz üzerine ve burada yapılan Waffle ‘ın Türkiye’de dereceye gireceğine dair Lezzet Avcıları ‘ndan bize telkinler geldi. En kısa sürede gidip Waffle ‘larını da denemek için sabırsızlanıyoruz.

Adres: Lara Mevki, Şirinyalı Mahallesi, Lara Cadesi, No:189 Muratpaşa/Antalya

Gürsu Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:43 Konyaaltı/Antaly

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama


Bir Cevap Yazın