Doğan Kaymaklı Kadayıf

Kategori: Adana | 0
Lezzet Avcıları

Latest posts by Lezzet Avcıları (see all)

Adana’da tatlı konusunda en iyi adreslerden birisi Doğan Kaymaklı. Kendilerini ünlü yapan ürünleri ise sıkıştırılmamış tel kadayıf üzerine kaymak dökerek yaptıkları ürünleri. Birçok tatlı çeşidini de bulacağınız mekanda özellikle bu tatlıyı denemenizi öneririz. Kaymakları doğal ve gerçekten oranı çok iyi.

Doğan kaymaklı Adana’dan çıkıp bayileşmeyi başaran markalardan birisi. Şu anda bir çok şehirde başarı ile ilerleyen şubeleri mevcut. Adana’da bir kaç şube, Mersin, İstanbul, Ankara, Antalya şubeleri ile yayılıyor.

Adana’ya yolu düşenler için tatlı konusu biraz eksik kalıyor. Özellikle kebap konusunda bu kadar iyi olan bir şehirde tatlının da aynı oranda gelişmiş olması beklenirken çok fazla seçenek bulunmuyor. Doğan Kaymaklı bu açığı kapatması sebebi ile önemli bir işletme.

Tamamen gerçek fikirlerimizi hiç bir etki altında kalmadan yazan kişiler olarak bizim Lezzet Avcıları önerimiz kaymaklı kadayıfları haricindeki tatlılarını biraz daha iyileştirmeleri gerekmekte. Çünkü tatlıları hem şubelerde uzun süre durduğu için kuruyor hem de lezzet noktasında hemen yanıbaşında bulunan Gaziantep’in çok uzağında.

Lezzet Avcıları Puanlaması

Mekan
Fiyat/Kalite
Lezzet
Ulaşım
Hizmet
Ortalama
.

Ziyaretçi Puanlaması

Mekan
0
Fiyat/Kalite
0
Lezzet
0
Ulaşım
0
Hizmet
0
Ortalama
  yasr-loader
.

https://www.dogankaymakli.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir